Terapija

Terapeitiskā veterinārā aprūpe ietver tādu diagnostisko un ārstniecisko procedūru sniegšanu, kuru veikšanai nepieciešamas  padziļinātas zināšanas un pieredzi konkrētā jomā.  Terapeitiski gadījumi veterinārmedicīnā ir visbiežāk sastopami. Tapēc veterinārājās klīnikās lielāko ārstēšanas darbu veic terapeiti. 

Terapijas virzieni ir ļoti daudzveidīgi, sākot ar diagnostisko iespēju kompleksu, kas ir nepieciešams, lai uzstādītu diagnozi (anamnēzes iegūšana, vizuāla apskate, palpācija,  dzīvnieka auskultācija, laboratoriskās diagnostikas metodes). Terapeitiskā veterinārā  palīdzība paredz arī specializēta diagnostiskā un ārstnieciskā aprīkojuma pieejamību, kas tiek izmantots kā vispārējā  terapijā, tā arī šauras specializācijas – referentajā terapijā.  

„KAVET” klīnikas terapeiti nodarbojas sekojošos virzienos — imunoloģija, onkoloģija, dzemdniecība – ginekoloģija, reprodukcija, rehabilitācija , gerontoloģija. Analīzes tiek veiktas  EU sertificētās laboratorijās. Terapeitiskajā ārstēšanā tiek izmantota  farmakoterapija, fizioterapija, imunoterapija un citi terapijas veidi .