Dzīvnieku frizētava

Dzīvnieku frizētava “KAVET” piedāvā plašu procedūru klāstu un parūpēsies par Jūsu mīluļa apmatojuma higiēnu un veselīgumu. Mūsu frizieri – grūmeri piemeklēs tieši Jūsu mīlulim piemērotāko procedūru un kosmētiskos līdzekļus.

Bieži vien nekopts apmatojums gan mazo šķirņu, gan lielo šķirņu suņiem var radīt diskomfortu un pat veicināt dažādas slimības. Mājdzīvniekiem ar garu apmatojumu vai biezu pavilnu ir ieteicami grūmera pakalpojumi, jo ir nepieciešama rūpīga apmatojuma žāvēšana un ķemmēšana. Ja apmatojums nav rūpīgi izžāvēts un izķemmēts, tad tas sapinas un saveļas, kas pamazām var novest pie dermatīta, izsitumiem un dermatoloģiskām slimībām.

Garš apmatojums dzīvniekam uz purna var traucēt ēšanas laikā, kairināt acis un veicināt to iekaisumu vai pat redzes pasliktināšanos. Nekopts apmatojums pie un ap ausīm veicina ausu iekaisumu veidošanos. Pārāk garš apmatojums ap dibenu apgrūtina suņa vēdera izeju un izkārnījumi, kas saķepuši ap anālo atveri, ir labvēlīga vide baktērijām, kas apdraud dzīvnieka ādas un kopējo veselību.

  • Higiēnas procedūras. Mūsu frizētavā dažādu šķirņu suņi tiek mazgāti, izmantojot profesionālo kosmētiku dzīvniekiem, kas tiek piemeklēta individuāli katram apmatojuma veidam. Šī procedūra palīdzēs saglabāt apmatojuma un pavilnas veselīgumu. Ausu tīrīšana un nagu apgriešana ir iekļauta šajā pakalpojumā.
  • Apmatojuma ķemmēšana, mazgāšana. Īpaši svarīgi ir veikt higiēnas procedūras apmatojuma maiņas periodā. Tās palīdzēs paātrināt matu maiņas procesu un samazinās matu izkrišanas apjomu.
  • Ārstnieciskās procedūras. Sniedzam virkni ārstniecības pakalpojumu Jūsu mīluļa ādas kopšanai, izmantojot īpašu mazgāšanu un specializētus veterināros preparātus dermatoloģisku slimību gadījumā un ņemot vērā veterinārārstu un dermatologu rekomendācijas.
  • Mūsu frizētavas speciālisti piemeklēs Jūsu sunim piemērotu un ērtu frizūru, ņemot vērā Jūsu vēlmes un suņa šķirnes īpatnības.
  • Kaķu frizēšana tiek veikta veterinārārstu uzraudzībā.

Veicot mazgāšanu un frizēšanu, tiek ņemtas vērā visas dzīvnieka īpašnieka vēlmes, kā arī ir iespēja procedūru laikā būt blakus savam mīlulim, it īpaši, ja viņš ir seniors vai arī ļoti emocionāls.