Pakalpojumi

Terapija

Veterinārā terapija ir galvenais medicīniskās aprūpes veids, ko veterinārārsti sniedz dzīvniekiem. Tā ietver slimu dzīvnieku diagnosticēšanu, ārstēšanu un aprūpi. Ārstēšana var ietvert medikamentu lietošanu, uztura izmaiņas, fizioterapiju, hidroterapiju un citas metodes.

Procedūras

Veterinārās procedūras ir dažādas medicīniskas manipulācijas, ko veic, lai atjaunotu dzīvnieku veselību vai novērstu slimības. Tās var ietvert apmatojuma un ādas kopšanas procedūras, higiēnas procedūras, nagu apgriešanu, ausu tīrīšanu un citas.

Ķirurģija

Veterinārā ķirurģija ir medicīnas nozare, kas nodarbojas ar dzīvnieku ķirurģisku ārstēšanu. Veterinārais ķirurgs var veikt dažādas operācijas, tostarp vēdera, krūšu kurvja, galvas un kakla operācijas, audzēju, traumu un citas operācijas.

Ultrasonogrāfija

Ultrasonogrāfija ir diagnostikas procedūra, kurā izmanto ultraskaņas viļņus, lai radītu iekšējo orgānu attēlus. Šo procedūru izmanto, lai diagnosticētu grūtniecību, vēdera dobuma, sirds un citu orgānu slimības.

Rentgenoskopija

Veterinārmedicīnas radioloģija ir diagnostikas metode, kas izmanto rentgena starus, lai radītu iekšējo orgānu attēlus. Rentgena starus var izmantot, lai diagnosticētu dažādas slimības, piemēram, kaulu slimības, plaušu slimības, dažādus lūzumus un citus orgānus.

Vakcinācija un čipēšana

Veterinārā vakcinācija ir process, kurā dzīvniekam tiek ievadīta vakcīna, lai novērstu noteiktas infekcijas slimības. Čipošana ir mikročipa ievietošana zem dzīvnieka ādas, lai palīdzētu noteikt dzīvnieka īpašnieku, ja tas pazūd. Vakcinācija un čipēšana ir svarīgas slimību profilakses un dzīvnieku drošības metodes.

Laborotorija

Veterinārā laboratorija ir vieta, kur tiek veikti dažādi testi, lai diagnosticētu dzīvnieku slimības. Laboratorijā var pārbaudīt asinis, urīnu, izkārnījumus un citus bioloģiskos materiālus. Šie testi palīdz veterinārārstam noteikt slimības klātbūtni un nozīmēt pareizu ārstēšanu.

Onkoloģijas klīnika

Onkoloģijas klīnika ir vieta, kur dzīvniekiem tiek sniegta specializēta medicīniskā aprūpe vēža gadījumā. Klīnikā strādā onkologi, kuri diagnosticē un ārstē dzīvnieku vēzi, izmantojot modernas metodes un tehnoloģijas. Onkoloģijas klīnikā var nodrošināt arī ķīmijterapiju, staru terapiju un citu vēža ārstēšanu dzīvniekiem.

BUJ

Pazīmes, kas liecina, ka jūsu mājdzīvniekam var būt slikta pašsajūta, ir apetītes zudums, vemšana, caureja, aktivitātes zudums, uzvedības izmaiņas un sāpju simptomi.

Ja jums ir aizdomas, ka jūsu mājdzīvnieks ir ēdis kaut ko sliktu, pēc iespējas ātrāk vērsieties pie veterinārārsta. Nemēģiniet izraisīt vemšanu vai lietot zāles, ja neesat konsultējies ar veterinārārstu.

Ceļojot uz ārzemēm, vakcinācija pret trakumsērgu ir obligāta. Tomēr atkarībā no galamērķa valsts var būt nepieciešama arī papildu vakcinācija pret citām slimībām.

Jūs varat palīdzēt novērst sava mājdzīvnieka slimības, nodrošinot, ka viņš ēd veselīgu uzturu un pietiekami daudz kustas, regulāri apmeklējot veterinārārstu un pareizi vakcinējot viņu.

Jūs varat regulāri tīrīt un dezinficēt sava mājdzīvnieka dzīvesvietu, nodrošināt higiēnas tīrību, izvairīties no kontakta ar slimiem dzīvniekiem un nodrošināt mājdzīvniekam atbilstošu papildu aizsardzību, piemēram, lietot blusu un ērču atbaidīšanas līdzekļus.

Ieteicams vismaz reizi dienā tīrīt sava mīluļa zobus, izmantojot speciālu zobu birsti un mājdzīvnieku zobu pastu.

Mājdzīvnieku alerģijas pazīmes var būt nieze, ādas izsitumi, apsārtums, asarošana, šķaudīšana, šķaudīšana un klepus. Ja novērojat šos simptomus savam mājdzīvniekam, sazinieties ar savu veterinārārstu, lai veiktu diagnostiku un ārstēšanu.

Ja jūsu mājdzīvniekam ir problēmas ar urīnpūsli, piemēram, bieža urinēšana, asinis urīnā vai sāpes urinācijas laikā, sazinieties ar savu veterinārārstu, lai veiktu diagnostiku un ārstēšanu.

Parūpējieties par sava mīluļa veselību: sazinieties ar mums jau tagad!

Nevarat atrast meklēto veterināro pakalpojumu mūsu lapā? Sazinieties ar mums! Mēs palīdzēsim atrast pareizo risinājumu jūsu mājdzīvniekam.