Par mums

Par klīniku
Kavet- Veterinārā klīnika Rīgā

Veterināro klīniku “Kavet”1997. gadā nodibināja ārstu komanda ar mērķi apvienot veterinārās un sporta medicīnas sasniegumus. Klīnikas uzdevums ir palīdzēt klientu mīluļiem, izmantojot jaunākos sasniegumus ārstēšanā un rehabilitācijā. Dzīvnieku ārstēšanā pielietojam vispārpieņemtos protokolus, apvienojot tos ar mūsdienīgiem bioloģiski aktīviem preparātiem un reģeneratīvās medicīnas metodēm.

“Kavet” klīnika specializējas onkoloģijā, imunoloģijā, reprodukcijā, oftalmoloģijā, traumatoloģijā un fizioterapijā. Šajās jomās izmantojam arī zināšanas un pieredzi, kas iegūtas no starptautiski atpazīstamiem sadarbības partneriem. Esam noslēguši sadarbības līgumus ar Rīgas Reprodukcijas centru, Latvijas Medicīnas akadēmiju, Acu Mikroķirurģijas centru Rīgā, Sanktpēterburgas Veterināro akadēmiju, Kijevas pilsētas Onkoloģisko centru, Krievijas Atjaunojošās medicīnas zinātnisko centru, Cilmes šūnu banku “Imunolit” Viļņā, “Pharmex-Group” farmācijas rūpnīcu Kijevā, V. Skulačeva Bioenerģētikas institūtu Maskavā un V.I.Kulakova dzemdniecības, ginekoloģijas un perinatoloģijas zinātnisko centru Maskavā (akadēmiķa G.I.Suhih vadībā).

Pateicoties jaunāko biopreparātu un metožu pielietošanai, kas darbojas ar olbaltumvielu struktūru spēju ietekmēt procesus šūnās, palīdzam atjaunot dzīvnieka dzīves kvalitāti pat smagos gadījumos, it īpaši pie onkoloģiskajām slimībām. Papildu pielietojot fizioterapijas palīglīdzekļus un rehabilitācijas programmas, tiek iegūti labi rezultāti. Slimību diagnostikai klīnikā tiek izmantoti vispārējie klīniskie izmeklējumi, ultrasonogrāfija, ehokardiogrāfija, rentgenogrāfija, rentgenoskopija u.c. metodes. Onkoloģisko slimību gadījumos,papildu diagnostikai, tiek izmantoti arī patentēti onkotesti.

Veterinārā klīnika “Kavet” vienmēr tiecas uz to, lai pilnvērtīgi palīdzētu saviem pacientiem, tādēļ tiek izstrādātas mūsdienīgas metodes un bioaktīvie preparāti, kā arī ir pieejams dienas stacionārs, trenažieri, hidroterapija un dažādi fizioterapijas palīglīdzekļi. Pie mums ir pieejams baseins ar skrejceliņu, kuru var pielāgot katra pacienta vajadzībām un slodzes prasībām. Turklāt baseinā ir speciāla iekarināmā iekārta, kas ļauj dzīvniekam pamazām pierast pie ūdens un skrejceliņa, tādējādi mazinot iespējamo stresu no nodarbības.

Veiksmīgu vietējo un starptautisko sadarbību rezultātā ir izdevies radīt, reģistrēt un patentēt virkni preparātu no bioloģiski aktīvām vielām, kā arī metodes to pielietošanā, it īpaši  preparātus no cilvēka placentas un kadiķa koksnes elementiem. Klīnikas kolektīva zinātniskā darba rezultāti tikuši prezentēti arī starptautiskās konferencēs. Pateicoties savam darbam un pieredzēm, esam atpazīstami visā Baltijā, Dānijā, Grieķijā, Francijā, Krievijā un Ukrainā. Tiek veiktas pārrunas par iespēju atvērt filiāli Ķīnā.