Veterinārā aptieka

Par aptieku

Rīgā ir daudz veterināro aptieku, kas piedāvā plašu produktu klāstu dzīvnieku veselībai un labsajūtai. Viena no šādām aptiekām ir Kavet veterinārā aptieka, kas atrodas Juglas rajonā, blakus Sporta akadēmijai, un sniedz saviem klientiem kvalitatīvus pakalpojumus un preces.

Mūsu veterinārā aptieka piedāvā medikamentus dzīvnieku slimību profilaksei un ārstēšanai, kā arī vitamīnus, barību un piederumus mājdzīvnieku kopšanai. Pieredzējušu veterinārārstu komanda vienmēr ir gatavi konsultēt klientus un palīdzēt viņiem izvēlēties nepieciešamos produktus.

Plašs preču sortiments

Kavet Veterinārā aptieka rūpējas par visu dzīvnieku veselību un cenšas nodrošināt saviem klientiem tikai augstākās kvalitātes un drošākos produktus. Tāpēc daudzi mājdzīvnieku īpašnieki izvēlas tieši šo aptieku un iesaka to saviem draugiem un paziņām.

Vitamīni

Uzlabojiet savas mājdzīvnieka veselību ar mūsu augstas kvalitātes vitamīnu piedevām, kas nodrošina optimālu uzturu un atbalsta imūnsistēmu.

Suņu un kaķu barība

Barība

Mēs piedāvājam daudzveidīgu un uzturvielām bagātu barības izvēli, kas atbilst dažādu dzīvnieku vajadzībām, lai nodrošinātu pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Mājdzīvnieku aksesuāri un piederumi

Aksesuāri

Mūsu veterinārā aptieka piedāvā plašu aksesuāru klāstu, tostarp kaklasaites, bļodas, guļvietas, rotaļlietas un dažādus aprūpes līdzekļus, kas nodrošina gan stilīgu, gan funkcionālu risinājumu jūsu mājdzīvnieka vajadzībām un rūpēm.